Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Heló van egy HP laptopom, a...

Jozsa kérdése:

Heló van egy HP laptopom, a képernyő fényereje random változik már ezt sem értem hogy miért de amikor bekapcsoltt állapotban bedugom a töltött, majdnem nullára elsötétedik a kép, és ahogy kihuzom visszaál normálra. ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fényerő változás. Be van kapcsolva a fényérzékelő. Ha nagy fényt kap akkor felvilágosodik, ha sötétben van sötétül. Ha az a töltőt bedugod átvált egy másik profilra és az most épp úgy van beállítva hogy majdnem nullán álljon a fényerő. A windowsban be lehet állítani ezeket, az energiagazdálkodásnál.
2016. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Az első szerintem nem jó választ adott.

A Windows külön energiasémát használ töltőre rakott és merülő állapotra. A fényerőt is külön kezeli hozzájuk.

Ha merülő állapotban beállítasz egy nagyobb fényerőt, és rádugod a töltőre, akkor átkapcsol a töltős üzemmódra, és az arra beállított fényerőt aktiválja. Ha itt világosabbat akarsz, állítsd följebb erre is a fényerőt! Vagy gyorsgombbal tudod (funkciógombok valamelyike) vagy az energiagazdálkodási lehetőségek (tálcán jobb klikk az elem ikonra) > séma beállításai ablakon.

2016. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi

megpróbálom az energiagazdálkodásnál beállitani.....bár már nézegettem ott eddig is!

2016. máj. 9. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:

# 2/3


Az első vagyok, ugyan azt írtam mint te, hogy külön beállítás van az akkus és a bedugott üzemódnál ezért változik a fényerő.


A fényerőszabályzós része is simán lehet, az én HP gépemben is van fényérzékelő szenzor és változtathatja a fényerőt mint a telefonok.

2016. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megvan a megoldás!

igen az energiagazdálodásnál voltt elállitva az a csuszka ami a töltös fényerőt szabájoza

2016. máj. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!