Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan intrót...

Hogyan lehet olyan intrót csinálni mint amilyen a Dallasnak volt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 18:14
 1/3 tabaki ***** válasza:
Hááát, azt még tudom, hogy az eredeti hogyan készülhetett, azt is, hogy én hogyan csinálnám Blenderrel, de ezt itt mind elmesélni... Próbáld elmondani, hogy te hogyan fogtál neki, hol akadtál el, milyen programot használsz, valaki biztosan tud tanácsot adni, ha tisztázódik, mi a tulajdonképpeni problémád.
2016. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát első körben szükséged lesz egy helikopterre pilótával, és egy jó minőségű kamerára. Esetleg egy drone-ra. Szólj ha megvan, és mondom a többit.
2016. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Szigorúan csak az érdekesség kedvéért! Elmesélni nem fogom, megcsinálnom is vagy három napomba került. Egy próba Blenderrel, az eredetire rászerkesztve -- a minőséget sajnos onnét örököltem :(

A szereplőgárda egy kissé ötletszerűen lett összeválogatva, a gépemen korhadozó mindenféle fájlokból:

[link]

2016. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!