Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Androidos telefonomról szeretn...

Androidos telefonomról szeretnék hitelesen lementeni egy sms párbeszédet, amit fel tudok használni bírósági tárgyaláson. Mi a módja?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem teljes párbeszédet, hanem egy-egy részletet szeretnék menteni. Ha lehet, számítógépbe.

2016. máj. 10. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Screenshot?
2016. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de nem tudom, hogy ez mit jelent.

Valamilyen program? Vagy a telefonban van ilyen lehetőség?

Pontosan mi lehet az eljárás?

Köszönöm szépen előre is.

2016. máj. 10. 20:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy pl. van-e olyan program, hogy a telefonomból a számítógépbe áttöltöm az sms párbeszédeket.
2016. máj. 10. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre lenyomod a bekapcsoló gombot és a másik gombot a telefon alján ( nem kell sokáig tartani) egy fényképet csinál, a kijelzőről.
2016. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
MyPhoneExplorer. Szinkronizálás után -többek között- az SMS-eid is ott lesznek a számítógépen...
2016. máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :-)
2016. máj. 12. 11:52
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ha egyszerre lenyomod a bekapcsoló gombot és a másik gombot a telefon alján ( nem kell sokáig tartani) egy fényképet csinál, a kijelzőről."


Ez nagyon jó megoldás lenne, ugyanis akkor látszana egyértelműen, hogy melyik számról kaptam és melyik év, melyik hónap, melyik napján.


Huawei telefonom van, kb. 6 éves.

A jobb felső a ki-be kapcsolás gombja.

Alul jobbra a jobbról balra "visszapzicionálás" gombja.

Középen az "asztal" gombja.

Balra az a "négy vonal egymás alatt", a klf. beállítások, rendszerkezelések, témabeállítások stb. gombja.


Melyiket kell megnyomnom egyszerre a legfelső "bekapcsolás" gombbal?

Ugyanis bármelyikkel párosítottam, csak a "kikapcsolás / repülőmód/ újraindítás", lehetősége jelenik meg.


Valamit rosszul csinálok, de nem tudom, hogy mit.

Nyugodtan mosolyogj meg, de azért kérdezősködöm, mert nem értek hozzá. :-)

2016. máj. 12. 12:02
 8/8 A kérdező kommentje:

Hála a segítségeteknek, a sugallataitoknak, végül is rátaláltam a megoldásra.


Íme:


"Képernyőtartalom mentése képként


Mobileszközén jelenítse meg a rögzíteni kívánt tartalmat.

Tartsa lenyomva a bekapcsológombot és a hangerő csökkentése gombot egyszerre néhány másodpercig. Eszköze ekkor elmenti a képernyőtartalmat egy képként.

Az oldal tetején egy értesítést fog látni arról, hogy a képernyőkép sikeresen elkészült Screenshot.


Tipp: A képernyőkép gyors megosztásához húzza lefelé az ujját a képernyő tetejéről, érintse meg a képpel kapcsolatos értesítést, majd pedig a Megosztás Share lehetőséget.

Képernyőkép megtekintése


Ha eszköze Android 4.4 vagy régebbi rendszert futtat: Nyissa meg a Galéria alkalmazást. Válassza az „Album” nézetet, és nyissa meg a „Képernyőképek” mappát.

Ha eszköze Android 5.0 vagy újabb rendszert futtat: Nyissa meg a Fotók alkalmazást Photos icon. Keresse meg a képet a „Képernyőképek” részben."


Köszönet!

2016. máj. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!