Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok laptopot, ami?...

Ajánlanátok laptopot, ami? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan laptop kéne, ami:

-Elviszi az ETS2-t maxon

-Dedikált videókártyája van

-Legalább i5-ös proci

-Jó anyaghasználat

Mindezt a legolcsóbban. Ti mit ajánlotok?



2016. máj. 11. 07:28
 1/5 anonim válasza:

Nekem egy Nvidia 660M-es kártyával van szerelve a gép.

Ezen FUllHD-ban Ulta minőségben olyan 24-26 FPS-t tud a játék, szóval ennél jobb kártya legyen benne.

Itt találsz egy listát a laptopok kártyáiról (137. a 660M most), vigyázz, mert attól, hogy a típusszám nagyobb, nem biztos, h a kártya erősebb (pl még a 940M is gyengébb, mint a 660M):

[link]


Ha ennél újabb játékokkal is akarsz játszani, akkor érdemes megfontolni mondjuk egy Alienware gépet, amihez külső asztali vga-t tudsz csatolni.


Hogy melyik, milyen anyagból van azt, csak személyesen tudod kitalálni és minden gyártónak vannak selejtes / szar minőségű anyagból gyártott gépei.

Enyém egy Lenovo Y580, de sajnos az alja nagyon törős műanyagból van (holott a T széria kb elpusztíthatatlan), pedig ami a burkolat alatt van, arra nincs panasz.


A helyedben, ezek mentén választanék:

660M-nél jobb kártya

normális proci, mindegy, hogy i5 vagy i7, rákeresel a típusszámra és látni fogod, mit tud, legalább 2 magos és 4 logikai szálas legyen és 2,3GHz-nél gyengébbet nem vennék, mert nem minden program többszálas

8-16GB ram használattól függően

minimum 250GB SSD, nem fogod megbánni a +30-40k-t, amibe kerül

és ha megvan a kiszemelt, akkor be kell menni egy áruházba / PC boltba és megtapogatni..


Ez a legolcsóbb gép, aminek erősebb a gpu-ja:

[link]

A fentiek alapján, ezt én megvenném, ha normális anyagból van (bár nekem kell a 16GB ram, most is 61%-on van).


Az pedig biztos, hogy ezt a konfigot (i5+, 660M+, jó anyag) 200 alatt nem fogod megkapni, nem tudom, ez mennyire számít olcsónak.

2016. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem a te gépedhez hasonló is jó lenne. Igazából a hardverekkel nagyjából tisztában vagyok, viszont az anyaghasználattal már nem. Ezért raktam a feltételek közé a jó anyaggasználatot is.
2016. máj. 11. 13:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és a RAM-ból nekem elég 4GB is, utólag egészíteném ki 8-ra. De ez nem feltétel! Nekem a 16GB RAM szükségtelen.
2016. máj. 11. 13:39
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez pl. mennyire jó?

[link]

2016. máj. 11. 14:02
 5/5 Gecsei László válasza:
Véleményem szerint az ára. Picit magas.
2016. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!