Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám 0-24-be bekamerá...

Hogyan tudnám 0-24-be bekamerázni a szobámat?

Figyelt kérdés
Tartok tőle,hogy a lakótársaim bejárkálnak a szobámba mikor nem vagyok itthon,ezért szeretném bekamerázni a szobámat.Hogyan tudnám ezt megcsinálni?Lehetőleg úgy kéne,hogy vissza tudjam nézni számítógépen.
2016. máj. 11. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos legolcsóbb módszer, előkotorsz valami régi telefonodat beleraksz egy jó nagy memóriakártyát fogsz valami kis dobozt pl egy italos vagy parfümös dobozt, belerakod, a kamera résznél kifúrod, ügyesen elrejtve rádugod a töltőt.


Tudom nem a legjobb megoldás. Ha esetleg androidos telefonod van azzal könnyebb a dolgot, mert azt távolról tudod vezérelni is. Teamviewerrel távolról el tudod érni a telefont és vezérelni azzal nem lenne ekkora kínlódás.


Vagy veszel kínából 10 000ft ért egy biztonsági kamerát, de szerintem ennyit nem ér.

2016. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Raspberry Pivel és egy webcamerával jól meglehetne oldani.
2016. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De ha csak arra kell, hogy valóban végigpörgesd a felvételt hogy valóban bejárkálnak e arra tényleg jó valami régi rossz vacak telefon is. Minimumra állítod a felbontást 320x240 ben is látod ha bement a szobába, olyan felbontáson meg 24 órányi felvétel is elfé 3-4GB területen.
2016. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Webkamerat is be lehet uzemelni biztonsagi kameranak - csak akkor rogzit, ha mozgas tortent.
2016. máj. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez a webkamerás megoldás jól hangzik.Ezt,hogy lehet megcsinálni?Gondolom folyamatosan mennie kell a gépnek.?
2016. máj. 12. 04:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan nagy sd kártya sem. Vannak ilyen programok androidra amik csak akkor rögzítenek, ha mozgást észlelnek
2016. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem a legegyszerűbb ha kulcsra zárod
2016. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kulcsra szoktam zárni,de ennek ellenére tapasztalom azt,hogy tűnnek el dolgok a szobámból.
2016. máj. 14. 02:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszerűbb módszer, mikor elmész egy apró papírlapot csukj oda az ajtóhoz. Mikor hazamész ha még ott a papírlap akkor az ajtó érintetlen, ha már nincs ott akkor lehet kinyitották. Persze úgy csukd oda hogy ne látszódjon nagyon, és úgy, hogy magától ne is essen le.
2016. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!