Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Raspberry Pi elveszítette a...

Raspberry Pi elveszítette a kapcsolatot a Youtube-val. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Régebben a Raspberryvel simán néztem TV-n a Youtube videókat, de egy ideje "Kapcsolódási hiba" hibajelzést kapok csak. Már eltávolítottam és újratelepítettem a Youtube applikációt, de nem változik semmi. Az első Raspberry Pi kiadás és Kodi-t használok rajta. Valakinek van megoldása?

2016. máj. 14. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. amikor megpróbálsz kapcsolódni akkor kiad egy kódot és egy linket ahová be kell jelentkezned valamilyen böngészőről és a kapott kódot írd be oda.
2016. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez semmiféle kódot nem ír ki. Pörög egy ideig az állapotjelző, kiírja, hogy "dolgozom", aztán meg azt, hogy kapcsolódási hiba. Megpróbáltam a frissítését visszavonatni, de azzal sem értem el semmit.
2016. máj. 14. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:

jelentkezz ki majd próbálj újra bejelentkezni.

akkor adja ki a youtube/activatee.com címet és egy kódot amit azon a címen tudsz aktiválni, és amíg ki nem jelentkezel azzal működik.

2016. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem google fiók kell hozzá. anélkül nem hiszem hogy megy.
2016. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hülyeséget írtam az előbb. youtube.com/activate a helyes cím :)
2016. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez semmiféle kódot nem ad, azt írja ki, hogy Program hiba. Törlés, újraindítás, újratelepítés, ugyanaz a helyzet!
2016. máj. 16. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt az üzenetet kapod?

[link]


mert akkor nem programhiba.

2016. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most tettem fel egy másik változatot. Libreelec a neve. ugyanúgy kodi fut rajta és azon simán megy a youtube :)
2016. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!