Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LoL-ban kötelező a csapattársa...

LoL-ban kötelező a csapattársamnak segíteni, ha előre lehet látni, hogy ebben az esetben mindketten meghalnánk?

Figyelt kérdés
Mondok erre egy példát: Én support voltam, és az adc-m farmolt, kb 5-ös szintűek voltunk, és az életünk fele volt csak meg, nekem nem volt mannám. A dzsungelből ránk támadt egy 8-as szintű srác full élettel, és mig a csapattársamat ölte, én elmenekültem. Ő persze ragelt, amiért nem segítettem, de én azt mondtam, hogy értelmetlen lett volna, mert mindkettőnket megölt volna, és akkor egy helyett, két játékos feedeli őt. Igazam volt vagy sem?

2016. máj. 14. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos a rage, mert nem wardoltál.
2016. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bant nem fogsz kapni az tuti, és csak abban az esetben segíts nekik hogyha nem nagy a rizikófaktor. Ilyenkor nem ártana pingekkel kommunikálni, segíteni a csapattársadat, hogy legyen köztetek valamifajta összahang
2016. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek előfordulnak, természetesen jobb, ha csak az egyikőtök hal meg. Egyes válaszoló ez hogy jön ide? Szó se volt a vardokról, de az is lehet hogy volt vard. De lényegtelen, nem ez volt a kérdés, nem ezen ragelt az említett adc.
2016. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ezen múlik. Ha nem wardolt, akkor a support hibája. Ha akkor az adcjé, mert pontosan tudhatta, hogy mi fog történni.
2016. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pedig tök mind1, hogy wardolva volt-e, mert ha olyan jungeles/mides van, akkor is oda fog menni :D

Mivel nem írt hősöket, így nehéz dönteni, de amúgy sokszor van fordítva is, hogy Supportként beáldozod magad, hogy inkább te halj meg, az más kérdés, hogy nem szokás értékelni

2016. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármikor el lehet menni a laneről. A ward pedig pont erre van.
2016. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!