Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha 7-est frissítek Win 10-re,...

Ha 7-est frissítek Win 10-re, akkor meg tudom tartani a win7 licencet is?

Figyelt kérdés

Ha letöltöm a 10-est és egyelőre csak kiírom DVD-re, akkor később is telepíthetem az ingyenes frissítési határidő lejárta után?

Megmarad a win7 licence, hogy mind a két verziót tudjam még használni, ha az egyik nem tetszene? Vagy később szeretném feltenni a win10-et?



2016. máj. 15. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Letölteni bármikor le lehet bármilyen Windows-t, pont a licensz az, ami pénzbe kerül.

2016. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az újabb verziótól (novemberi) már lehet aktiválni a win10-et a win7-es kulccsal, de ingyenesen csak július 29.-ig lehet frissíteni, azután már nem.

Frissítsd most és ha nem tetszik visszatérhetsz a win7-hez, egy hónapon belül simán visszaállíthatod, utána újra kell telepítened a 7-est a saját kulcsával.

2016. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az volt a kérdés lényege, hogy ha frissítek a win10-re, de fél év után megunom és visszaraknám a win7-et, akkor annak az eredeti licence még mindig érvényes marad, vagy a frissítéssel elfogadom, hogy a win7 licence le lett cserélve és nem tarthatom meg?


Egyébként ha frissítettem, akkor kapok a win10-hez is egy licencet, az lementhető, vagy a gép adatai tárolódnak úgy a rendszerben, hogy utána bármikor feltelepíthetem újra? Azaz ha frissítek az ingyenes időszakban, akkor olyan mintha azt is megvettem volna és utána bármikor újratelepíthetem, megmarad érvényes, eredetinek?

2016. máj. 17. 04:35
 4/6 anonim ***** válasza:

A win10-hez nem kapsz kulcsot, a géphez köti az aktiválást, bármikor újratelepíted, kulcs megadása nélkül automatikusan aktiválja magát amint nethez jut (amíg nem cserélsz alaplapot a gépben).

A win7 licence nem veszik el.

2016. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tehát ez azt jelenti,hogy bátran feltelepíthetem a win10-et még az ingyenes frissítési ideig és DVD-t is készíthetek belőle, majd miután a win10 "rögzült" a géphez, akkor legyalulhatom és mehet vissza a jogtiszta win7 és mellette van egy jogtiszta win10-em is?
2016. máj. 17. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan
2016. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!