Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 320kbps-ben hol tudnék letölte...

320kbps-ben hol tudnék letölteni számokat?

Figyelt kérdés
Szeretem a svéd Raubtier-t, néhány éve pedig megtaláltam a YouTube-on az együttes első négy demo számát, amit még Hunter/Killer néven adtak ki, valahol 2007-2008 környékén. Mivel ezeket a számokat CD-n nem adták ki, és sehol máshol nem találtam, kénytelen voltam online konverterrel letölteni, így viszont csak 256kpbs-ben van meg. Van rá mód, hogy magasabb bitsűrűséggel is be tudjam szerezni?

#metál #svéd #dobermann #demo #Hunter #Industrial #hulkoff #götterdämmerung #lebensgefahr
2016. máj. 17. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

megkérdezed az előadókat :-)

amúgy a 256kbps is elég jónak mondható.

(én 192kbps -ben tárolom a zenéket)

2016. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a Raubtier még nem lépett fel hazánkban, és idén sem tervezi, ahogy olvastam, egy e-mail-re pedig nem hiszem, hogy válaszolnának, bár jobban belegondolva, mit veszíthetnék? Továbbá igazad lehet, 256kbps egész jó bitsűrűség, egy demo-hoz képest pedig kifejezetten az. Köszönöm a válaszod!
2016. máj. 17. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

en.metal-tracker.com

Én innen szoktam zenéket letölteni, általában minden 320kbps-ben van. :D Nem tudom, hogy az általad említett fent van-e, nézd meg. :)

2016. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs fent, de köszönöm szépen a segítséget, hisz biztos vagyok benne, hogy más együtteseknél hasznomra lesz az oldal.
2016. máj. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!