Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyibe kerülne...

Szerintetek mennyibe kerülne egy ilyen pc?

Figyelt kérdés

Főként képszerkesztésre, és 2d animálásra szeretném használni. Jó lenne ha elmenne rajta a Photooshoop, sony vegas és egyéb. Valamint játékokra is szeretném használni.

2013-12 előtti gamekel PL.Biooshock, Maffia2, Princes of Persia, és persze BlazBlue, igaz ennek nincs nagy gépigénye.

Kb 70-80 ezer elég lenne egy ilyen konfigra?



2016. máj. 18. 10:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és kb fél terrás tárhely elég lenne, ramokat meg tudok kb. db 1000-2000 ft ért :)

Persze munkára szeretném főleg használni, hogy később tudjak venni egy rendes gamer pc-t. De évekig ezt használnám így jó lenne addig is gamelni is vele XD

2016. máj. 18. 10:08
 2/9 anonim ***** válasza:
150 min de inkabb 200 egy alap munkagép ilyen célra. 80bòl még hasznàltan is necces.
2016. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát nem szó szerinti munkagép kell, a mostani 50 000 ft os közös pc-n is simán megy a ps, és a sony is.

Mi kerülne ebbe 20 000 ft ba? Elvégre csak Paint tool sai, ps, és talán a sony vegas futna. Annyit tudna amennyit egy sima asztali gép, csak azt szeretném hogy pár játék is elfusson rajta.

2016. máj. 18. 11:21
 4/9 A kérdező kommentje:
És persze nem úgy értettem hoyg olyan erős procit akarok belerakni hogy akár 100 videó berakásakor se fagyna be a sony vegas. Csak úgy átlagosan, hogy azért jó legyen.
2016. máj. 18. 11:23
 5/9 A kérdező kommentje:
2d animálás alatt meg a flasht értem XD
2016. máj. 18. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
legalább 120-130 körül gondolkodj inkább..(monitor,egér,bill nélkül)
2016. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát én is csak magát a gépet akartam megvásárolni, és persze mint mondtam én raknám össze.

Azért elég sok lenne akár ez a 120 000 is mert még 80 at is nagyon nehéz lenne össze szednem...Minden alkatrésznél a postát is fizetnem kellene,és a vámot/adót is, mivel a közelben nem találok.

Így használt cuccokat akartam belerakni, kivéve a hdd-t.


Szerintem jobb ha vásárolok valamit ami csak irodai munkára jó, és megnézem hogy mit tudok vele kezdeni.

2016. máj. 19. 01:30
 8/9 anonim ***** válasza:

vámot/adót? adózni mindenért adózol 2x is vámot meg a határnál szabnak honnan hozatnál te kínából? :D

viszont a használt cuccokkal kijöhet a 80-ból.. de ha még nincs meg a pénz gyűjtögess és akkor írj ki kérdést hogy milyen használt gépek vannak ennyiért

2016. máj. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerbiai vagyok, így akár egy könyvet is ha rendelsz fizetettnek veled, + áfát, és vámot, vagy adót, nem elég hogy a bolt által kiszabott áfát kifizeted, de a határnál is szabnak ki minden termékre, amit nem eu-bol rendeltél. Sajnos én a tengeren túlról akartam egyes alkatrészeket beszerezni, mivel magyarországi boltok nem postáznak hozzánk. A szerb nyelvhez meg nem konyítok, a közelben meg hiába kerestem de nem találtam semmit... pedig 3 elektronikai bolt és egy agy nagy áruház is van a városban! Maximum valakit megkérek hogy utazzon be velem a fő városba, de az is kb 10 000 lenne, és az se garantált hogy ott megtalálom aki kell nekem.

Ezért akarok mások által hirdetett cuccokat bele vásárolni. De most ha vásárolnék egy 200 000 ft os pc-t

a végösszeg akár 350 000 is lehetne :/ Így tanácstalan vagyok. Az összegem többször is megvolt már, csak nem tudtam hol vásároljam meg.

2016. máj. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!