Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul el a windows 8, igy...

Nem indul el a windows 8, igy csökkentettbe sem tudom rakni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Illetve hogyan tudom visszaállítani gyári állapotba? Mikor bekapcsolom akkor az első kattintásnál megfagy, nem reagáll semmire, tehát csökkentett mód kilőve?

Kérlek ha válaszoltok ne nagyon számítógép nyelven tegyétek, mert nem nagyon értek hozzá :) köszi!


2016. máj. 19. 21:22
 1/4 zombozo ***** válasza:
Csökkentett mód: F8-at kell nyomogatni, miután géped bekapcsoltad, de még nem kezd forogni a Win8 betöltőképernyője. Ha ott is lefagy, akkor kénytelen lesz újratelepíteni a géped.
2016. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az f8-as megoldás windows 8on tudtommal nem működik. Be kell lépni, majd újraindítani, közben nyomni a shiftet.
2016. máj. 19. 22:01
 3/4 zombozo ***** válasza:
Hm, akkor bedobod a Win8-as lemezt, és csinálsz egy rendszervisszaállítást, ez már a Win7-nél is működött :)
2016. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Köszi a valaszt:)
2016. máj. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!