Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kell a BIOS-t frissíteni?

Kell a BIOS-t frissíteni?

Figyelt kérdés

Az AIDA64 nevű program ezt írja, és elvileg már van frissítés. [link]


Muszáj frissíteni? Az op. rendszert is frissíteni akarom, és azt olvastam, hogy olyankor célszerű előtte a BIOS-t is. Viszont én nem csináltam még ilyet, és nem akarom elrontani.


2016. máj. 20. 02:08
 1/3 Argloss ***** válasza:
Tönkreteheted vele az alaplapot, szóval ha nem működik a géped és nem igazán érzed magabiztosnak magad ezzel a témával kapcsolatban akkor inkább ne nyúlj hozzá.
2016. máj. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Attól, hogy az AIDA64 kiírja, hogy szerinte elavult a BIOS, még ne biztos hogy van újabb.

Egyébként ha a géped megbízhatóan működik, akkor valóban ne piszkáld.

Ezen kívül még olyanok miatt szokás frissíteni, hogy hardver kompatibilitás növelése. De szerintem nálad ez sem áll fent, nem veszel hozzá pl. új processzort.

2016. máj. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem csináltál ilyet akkor inkaább hagyd,de szerintem sem érdemes frissíteni a BIOS-t mert a STOCK(gyari)bios is elég stabil
2016. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!