Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a VR Box tényleg olyan jó...

Ez a VR Box tényleg olyan jó dolog, mint ahogy leírják?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon jókat írnak róla, de elég olcsónak is tűnik. tényleg olyan nagy élményt tud nyújtani? Érdemes megvenni?

Másik kérdés, hogy Windows Phone-al nem működik? Csak androidot és IOS-t írnak.


2016. máj. 20. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Marketing duma. Nem nyújt többet mint más vr szemüveg amit akár kínából is meg lehet rendelni.
2016. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gnoomage ***** válasza:
Ezzel sajnos szinte semmit se tudsz csinálni... Marha jó, de csak pár telefonos játékot visz el, semmi mást...
2016. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem találtam semmi véleményt róla azon az oldalon. egyébként nem más mint a cardboard vr. csak egy műanyag tok amibe beleteszed a telefonod. biztos el lehet vele hülyéskedni de az igazi telós vr appok *****va erős telefont kívánnak, és lehet hogy max videót tudsz vele nézni plusz én nem használok windows phonet ezért nem is tudom hogy vannak-e appok de szétnézhetsz windows store-ba hogy találsz-e vr appokat(meg asszem giroszkópnak v minek kell lennie a telefonodban). tehát semmiben nem más mint a karton verzió csak túlárazott :D

https://www.youtube.com/watch?v=8NOwnExCMEg

2016. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából jobban a filmezés része érdekelne engem, meg a videók, a játékok kevésbé. Milyet ajánlotok akkor, ha ez annyira nem jó? Sony Xperia M telóval szeretném használni, ha a Microsoftal nem kompatibilis. Vagy új telefon is kellene esetleg hozzá?
2016. máj. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!