Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az élmény index? Mert azt...

Pinnyő kérdése:

Mi az élmény index? Mert azt írja ki hogy A Windows-Élmény index frissítésre szorul.

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy amolyan mérőszám féle ami még a win7 ben volt benne, és 1-9 közt osztályozza a gépet, az összetevők figyelembevételével. Lényegtelen, haszontalan, és felesleges. Ja, és nem mellesleg teljesen torz képet mutat.
2016. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, semmi értelme! Windows 8-ban is benne volt, de a 8.1-ből kivették, 10-be bele sem rakták.
2016. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget azt hittem valamit elrontottam
2016. máj. 24. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy rontottál, az valóban csak teszteli a gépet, és pontozza az erősségét, de valóban elég béna és hülye értékeket ad ki szóval semmi értelme.
2016. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Azt mutatja, hogy Microsofték tökéletes oprendszerének képességeit mennyire képes tudja kiaknázni az ágrólszakadt kis masinád. Gondolom, az index frissítése nélkül ezt nem tudja naprakészen az orrod alá dörgölni.

Igen fontos funkció, nem is értem, hogy miért nem aratott osztatlan sikert a felhasználók körében.

2016. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!