Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan program, ami megmond...

Van olyan program, ami megmondja, hogy hány word dokumentumot tartalmaz az adott mappa?

Figyelt kérdés
A kérdést talán nem kell részletezni :) Kerestem interneten, de nem találtam, gondoltam felteszem kérdésnek, hátha van valakinek ötlete.

2016. máj. 24. 15:48
 1/3 Lajos54 ***** válasza:

A lényeg: milyen oprendszert használsz?


Ilyen programot ugyan nem ismerek, de van egy gyors módszer, szerintem programmal sem lenne sokkal gyorsabb. Win 8-on működik, de még XP-n is (csak legyen lenyitva balról a részletek).

Sorba rendezed a mappa tartalmát típusok szerint (egy kattintás). Kijelölöd a legelső Word doksit, majd legörgetsz addig, hogy az utolsóhoz ért, és a Shift gombot lenyomva tartva az utolsót is. Vagyis az összes Word doksit. Az ablak bal alsó sarkában máris megjelenik, hogy hány fájl van kijelölve.

2016. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Total commanderben a keresés funkcióval tudsz ilyen jelegű adatokat kideriteni:


Keresés: ALT+F7, beirod *.docx (vagy *.doc*) és a keresés eredményeként kapsz egy felsorolást (a keresésnek megfelelő fájlokról), az első sor azonban igy néz ki:


"xxx fájlt és yy mappát találtam" ahol xxx a válasz a kérdésedre.


Sok sikert.

üdv.

2016. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Win 7-ről van szó :) Erre én is gondoltam, de azt kihagytam a kérdésből, hogy a mappán belül van még egy mappa, mellette 5 fájl, a mappában 3 mappa, abban még 10, stb...

#2: köszi, pedig még meg is próbáltam nemrég a total commandert, de nem ment :D most már sikerült.


Mennek a zöldek!

2016. máj. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!