Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Néhány betű nem működik a...

LinHono kérdése:

Néhány betű nem működik a laptopom billentyűzetén. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vadiúj laptop, Acer Aspire E5-571G-398J. Van hogy az egyik gomb helyre jön vagy hogy mindegyik működik, de mikor újra bekapcsolom valamelyik ismét meghal. Annyit tudok hogy az operációs rendzer 64 bites a billentyűzet pedig 32 ez lehet a gond?

2016. máj. 27. 21:06
 1/4 Hominida ***** válasza:

Nem hallottam még olyanról, hogy 32 bites billentyűzet.


Ha kizárjuk, hogy valami folyadék vagy por férkőzött a billentyű érintkezője alá - kizárhatjuk? -, akkor sem mindegy, hogy milyen program, milyen helyzet az, amikor a billentyűid kihagynak. Kísérletezz egyszerű szövegszerkesztőkkel, hátha szoftveres hiba, és akkor talán tipizálható, akkor pedig talán javítható is lesz.

2016. máj. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Müller Peti válasza:
Ha esetleg nemrég szétszedve lett ,akkor feltételezem a szalagkábel nincs rendesen beillesztve a helyére! csak egy tipp :)
2016. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ömlött bele valami? Nekem akkor csinált ilyet a billentyűzetem, amikor véletlen beleöntöttem a vizet. Tisztára összezavarodott. Pár nap alatt kiszáradt...
2016. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint mondtam vadi új. Nem poros és nem ömlött bele semmi. Ha beleömlött volna valami akkor tudnám mi a baja. Szétszedve sem lett.
2016. máj. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!