Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » USB nem érzékel bizonyos...

USB nem érzékel bizonyos eszközöket?

Figyelt kérdés
Az USB bemenet a gépen nem érzékel bizonyos eszközöket, pl pendrive, de viszont ha a telefonhoz járó USB csatlakoztatom azt hiba nélkül felismeri... Mi lehet a probléma? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. máj. 29. 18:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy más USB bemenet felismeri a pendrivokat,csak ez nem
2016. máj. 29. 18:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát ha a két leírásból indulunk ki, akkor mindegyik usb felismer mindent, kivéve ez az egy.

1, Ez a bizonyos bemenet felismer-e valamit?

2, Ha igen, akkor nem akartál-e olyan eszközt csatlakoztatni, amihez plusz táp kell?

3, Ha nem ismer fel semmit, akkor ellenőrizd a drivert, ha így sem jó, akkor valószínűleg elromlott ez az interfész.

2016. máj. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval,az az érdekes, hogy mindent felismer, kivéve a pendrivet és egy kontrollert; de annyira, hogy a pendrive áramot sem kap,tehát nem világít. A kontrollerről annyit, hogy az utóbbi időben( valószínűleg megtört a kábel) hol érintkezett,hol nem,ezért ugye nem is használtam,de mikor utoljára megpróbáltam akkor egyáltalán nem kapott áramot, egyikből sem. És most azon gondolkozom, hogy a kontroller tett-e valamit azzal az egy bizonyos USB-porttal, vagy csak egyszerűen már nem tud elég áramot biztosítani, egyéb okok miatt(pl. alaplapi hiba,esetleg tápegység gond). Csak erre azért nem merek 100%-ig gondolni,mert a többi működik...
2016. máj. 30. 14:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát, kicsit keresgéltem, és lehet, hogy a kontroller zárlatos lett, így tönkretette az usbt,és nem ismer fel olyan eszközöket,aminek nincs tápforrása. De, ezt azért nem értem,mert ha rácsatlakoztatok egy telefont,akkor azt tölti. Ha viszont szerinted/szerintetek,mégis csak elromlott az usb(nem kap áramot), akkor ezt lehet orvosolni?
2016. máj. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!