Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gimpben hogy lehet ezt megcsin...

Gimpben hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Van a képen egy kislány és ki kell venni a kezéből az ecsetet részletkivágás/beillesztés megoldással. Ezt hogy lehet megcsinálni? Nem szabad, hogy fehér "lyuk" maradjon a kivágás helyén. Resynthesize-zal meg tudom csinálni, de ezzel a részletkivágás beillesztés módszerrel kellene. És a toll kijelölő eszköz melyik? Az útvonal? Mert annak van olyan ikonja, amelyik úgy néz ki, mint egy toll, külön tolleszközt nem találtam sehol.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



#feladat #ECDL #Gimp #beillesztés #részletkivágás
2016. máj. 30. 16:47
 1/2 tabaki ***** válasza:
A "toll" szerintem is az útvonal-eszköz lesz. Valamilyen lyuk mindenképpen marad a kivágás helyén, ha nem fehér, akkor háttérszínű vagy átlátszó. Utólag szokás eltüntetni másolóeszközzel a környezetéből vett részletekkel.
2016. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. máj. 30. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!