Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telenor MyTV ajánlatában...

Telenor MyTV ajánlatában kaptam 30 napos HBO GO kupont. Nem tudom kihasználni, magától törlődik 30 nap után, vagy automatikusan fizetőssé válik és le kell mondani?

Figyelt kérdés
Az Aréna Plázában Telenoros hostess hölgyek nyereményjátékra invitáltak, és valószínűleg elírták az e-mail címem, ezért sem regizni, sem belépni nem enged, mert nem szerepel az e-mail címem a rendszerben, viszont elkérték a telefonszámom is, és reklámozzák, hogy 2016. augusztus 31.-ig érvényes az ajánlatuk. Sem a Telenor, sem az HBO weboldalán nem láttam erről részletes tájékoztatót. Valaki tud erről valami konkrétat?

2016. máj. 30. 20:15
 1/3 anonim válasza:
Az HBO facebook oldalán írd ki és megondják, hogy mit csinálj.
2016. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Addig jutottam, hogy a Telenor MyTV-re kell regizni, előfizetni valamilyen szolgáltatásra (alap csomag vagy családi csomag), és ha ez megvan, akkor az HBO GO ingyen használható 30 napig, a Telenor pedig 2016. augusztus 31.-ig nem számol fel adatforgalmi díjat. A Telenortól is 1 hétbe telt mire tudtak válaszolni.
2016. jún. 7. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem leszz fizetős kapsz egy üzenetet hogy a kupon lejárt és törlődik.
2016. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!