Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy LG F70-em és ki lett...

Mzz591 kérdése:

Van egy LG F70-em és ki lett root-olva a (kigroot) al. Rootolás után letörölhetem a programot?

Figyelt kérdés
Azért rootoltam mert nem tudtam SD-re telepíteni így fent van a king root+Xposed keretrendszer amivel így tudok SD-re telepíteni, de idegesít hogy állandóan a ramba van program és elég sokat foglal.Ha letörlöm lehet valami baja a telefonnak és a root attól még megmarad?

2016. máj. 31. 09:40
 1/1 anonim válasza:
Ha letörlöd, elveszik a root. Root jogokat egy programnak csak egy root kezelő alkalmazáson keresztül adhatsz. Azért fut a háttérben, mert ha telepítesz egy alkalmazást, aminek root jogok kellenek és elindítod, a root kezelő app egy kis lebegő ablaka jelenik meg megerősítést kérve. Sajnos a Kingroot meglehetősen agresszív program, nem lehet egyszerűen lecserélni másik root kezelő programra. Viszont van egy SuperSume nevű alkalmazás, azzal le lehet cserélni a Kingroot-ot SuperSu-ra, ha azt szeretnéd :) Minden kritikus művelet előtt érdemes biztonsági mentést csinálni ha lehet, én bootloop-ot kaptam a SuperSume használatától először... Végül a 9.3.8-as verzióval sikerült (LG Leon).
2016. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!