Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 6s Plus ha túlmelegszik...

Iphone 6s Plus ha túlmelegszik, lefagy, nem lehet kikapcsolni sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Iphone 6s Plus telefonom egy hete van meg, újonnan vettem, és másodszorra történik meg velem, hogy nagyon felmelegszik, lefagy, nem lehet kikapcsolni, újraindítani stb...

Körül-belül tíz perc után újra magához tér, és működik.

Nem játszom rajta, nem használtam eddig 10-15 percnél hosszabb ideig egyszerre, és képeket nézegettem neten (kb. 2K felbontásúakat), amikor megint megtörtént.

Ez normális? Mással is megesik?

Légyszi, segítsetek, met aggódom, hogy valami baj van vele.

Értelmes, és a készüléket nem fikázó kérdéseket nagyon köszönök!



2016. máj. 31. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

zsírozd be és dobd el jó messzire hogy sokáig elálljon :)

Ennyit ér a fos szifon.

2016. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz 1-es az ÉRTELMES és SEGÍTŐ választ, örülök, hogy egyesek veszik a fáradságot és segítenek másoknak... :/
2016. máj. 31. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szervíz!

De (nem csezsegetni akarlak) amennyire mostanában az ios vs droid vitákban alulmarad a droid, jó látni hogy az apple sem tökéletes...

2016. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe egyértelműen. Kár, hogy nem hamarabb vetted észre, mert 3 napon belül még teljesen új készüléket kaptál volna helyette.
2016. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
droid alul marad? mivaan??
2016. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!