Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP All in One nyomtató nem...

HP All in One nyomtató nem szkennel (? )

Figyelt kérdés

Van egy régi HP Photosmart 2575 AiO nyomtatóm.

Nyomtatással nincs gond, viszont a feltelepített HP driverrel nem lehet szkennelni.

A nyomtatót a program felismeri, de amikor szkennelni szeretnék több hibába is beleütközök.

1. Ha frissen felrakom a HP szoftvert, akkor nincs gond a szkenneléssel, de ha újraindítom a gépet, vagy másnap bekapcsolom akkor többféle hibám lesz.:

- Elkezdődik a szkennelés, de félúton megáll.

- Kiír valami hibaüzenetet, hogy telepítsem újra a drivert, vagy lépjek ki/be, húzzam ki/be a nyomtatót, indítsam újra a gépet, stb...


Mindent megtettem, neten, fórumokon utánanéztem, újratelepítettem a drivert, de semmi. Mi lehet a probléma?



2016. máj. 31. 20:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Win 7 Prof. 64 bitet használok.
2016. máj. 31. 20:19
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld INF filés drivertelepitéssel :


INF filés telepités, két módszer :


1. Ami nem mindig működik : A scanner inf filén állva jobb egér és a megjelenő menüből Telepítés menüpontot választva.


2. Ami mindig működik : Eszközkezelőben azt a hardvert keresd meg aminek szeretnéd a driverét telepíteni (vagy módosítani) és a Illesztő program Telepítése vagy Illesztőprogram Frissítése gombbal tallózd be neki azt a mappát ahol a scanner inf filéje található


A folyamat itt egy képernyő ilesztőprogrammal követhető : [link]


Illetve próbálj olyan programot ami nem a scenner driveret használja. Ilyen program a Vuescan (sajnos a program fizetős) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2016. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!