Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha facebookon küldtem egy...

Ha facebookon küldtem egy képet valakinek régebben, azt csak úgy tudom törölni, hogy visszalapozok a beszélgetésben addig az időpontig, vagy máshogy is?

Figyelt kérdés
Nincs valami egyszerűbb módszer? Ha megnyitom a beszélgetéshez tartozó képeket, onnan nem lehet valahogy?

2016. jún. 1. 07:19
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Törölni csak a saját profilodból tudod, a címzettnél attól még ott marad.
2016. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A sajátomból szeretném. A telefonomra állandóan visszatölti a képeket a messenger mappába, pedig már legalább 100x kitöröltem onnan. Eszembe jutott, hogy ha a beszélgetésből törlöm, akkor talán nem jönnek vissza a képek. Viszont ahhoz több, mint 1 hónapnyit kellene visszamennem olyannal, akivel napi szinten reggeltől estig írogatunk...

Ha rákattintok a beszélgetéshez tartozó képekhez, ott is megjeleníti, de nem találok olyan lehetőséget, hogy törlés.

2016. jún. 1. 12:20
 3/3 Adam23713 ***** válasza:

Esetleg próbáld meg az alkalmazás gyorsítótárát és adatait törölni a beállítások -> alkalmazások ->messenger menüben.

Azonban véglegesen nem tudsz semmit sem törölni a facebook-ról, mert azokról automatikusan lemondasz hogy egy harmadik fél felhasználhassa azt ha kívánja.

2016. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!