Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Asus ROG G751JY laptopomon használhatatlan a "The Sims 3" nevű játék,ez miért van? A laptoppal van probléma vagy esetleg az operációs rendszerrel? Windows 10 Pro van telepítve rá. Erről a laptopról lenne szó: [link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 1. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"használhatatlan "

ez mit takar ?!

2016. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért kva jó hogy te sims 3- ra használod a félmilkás laptopot . Jó lett volna neked az 50 ezres biznisz lapos is !
2016. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A használhatatlan azt takarja hogy fagy illetve kb fél órás betöltések vannak benne!


"Kedves" második az az én dolgom hogy a saját laptopom mire használom.. Alapjáraton nem ilyen jellegű játékokkal játszom,de ha már anno kiadtam a pénzt egy félmilliós laptopra (ahogy te fogalmaztál) érdekelne hogy miért nem lehet rajta zökkenő mentesen játszani egy olyan sima játékkal mint a Sims..

2016. jún. 1. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

a válasz rá :

pontosan az hogy régi maga a játék xp-re és win7 -re lett írva. Igen van sok játék ami jól fut win 8.1 / win10 -en is régebbiek de egyes játékok nem hajlamosak ilyenre. Amit tudsz tenni hogy felpakolsz a windows 10 mellé egy windows 7 -et is .

2016. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen!
2016. jún. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!