Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit hozzanak a szüleim kinából?

Mit hozzanak a szüleim kinából?

Figyelt kérdés
A szüleim most mennek kínába nyaralni és szeretnék kérni tőlük valamit. Leginkább egy macbook vagy egy iphone kellene. Szerintetek az jó minőségű,eredeti?

2016. jún. 2. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát kaját azt ne.. nem tudom mennyire járnak kínába de ha behal akkor hogyan intézitek a garanciát?
2016. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kézzel kovácsolt kínai kardot kérnék, esetleg egy teáskészletet. Telefont meg laptopot itt is lehet kapni.
2016. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hominida ***** válasza:
100%

Egy kínai kistestvérkét?


:)

2016. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy dögös 18 éves kínai bukszát! :)
2016. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lajos54 ***** válasza:
100%

Pici occó ... valamit :)


Egyetértek azokkal, akik inkább itthon vennének műszaki eszközt. (lehet, hogy az is kínai lenne, de itthon legalább nincs garanciás probléma).

Az sem biztos, hogy kintről behozva olcsóbb lenne, mert (mivel úgy vélem, Kína nem igazán úniós ország :) még valószínűleg vám is terhelné.

Én a helyedben inkább valami olyan apróságot kérnék, ami valóban emlék lenne, ami Kínára jellemző.

2016. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

> Leginkább egy macbook vagy egy iphone kellene. Szerintetek az jó minőségű,eredeti?


Ha hivatalos almás boltban veszik, akkor igen. De azért fölösleges kiutazni.

2016. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy jó kis kardot elfogadnék én is,esetleg legyező vagy valami más fegyver.Esetleg a kínai nagyfal is jöhetne csak nem tudom hogy azt vám mentesen be lehet-e hozni ._.


#4

A kínai bukszákat hagynám, kínai pénztárcát itt is kapni, a buksza másik fogalmával meg problémák vannak azokon a térségeken.

Nem tudod megmondani hogy gyárilag jack dugóval vagy aljzattal készültek-e :D

2016. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az thailand..
2016. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért nem országot hanem térséget írtam. Magyarországon sem csak magyarok vannak gondolom ott is előfordulnak thaiföldről emberek bár nem sokat járok kínába.
2016. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rizsát.
2016. jún. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!