Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan boltot vagy...

Arpad7772 kérdése:

Tudtok olyan boltot vagy oldalt ahol olcsón tudok venni playstation 4 játékokat (nem használtat)?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
googleban rákeresel és megrendeled ahol a legolcsóbban árulják éppen azt ami neked kell. magyar meg amcsi ps store-on is érdemes nézni.
2016. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pedig a használt az megéri. Fillérekért megtudod venni a játékot. De am most ps storeba nagy leárazás van. Ilyen 60-70% os. Szóval most érdemes onan venni.
2016. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell félnem attól hogy nem lesz jó mert én online-én szeretnék játszani?
2016. jún. 4. 10:44
 4/5 anonim válasza:

Mármint a használt?

Szerintem nem kell félned. Nekem a 19 játékokból 17 használt...mind müködik. De én nem magán embertől veszem hanem amit boltban lehet venni használtan..576,platinum,corvin stb

Szerintem megéri....de ha félsz ettől akkor mondom ps storeba most is nagy leárazasok vannak. AAA játékok 60% os leárazásban vannak. Meg ugye ott a ps plus..amivel kapsz havonta 2-3 játékot. Évente kb 1-2 szer meg valami AAA király gameet is. Mint most az nba2k16

2016. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2016. jún. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!