Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszűntetni a...

Hogy lehet megszűntetni a LinkedIn regisztrációt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

ilyenkor meg szoktam kérdezni, hogy miért akar valaki leiratkozni a Linkedinről. Lehet, hogy egyszerűen csak jól kéne beállítani a profilt, vagy meg kéne tanulni használni az eszközt.

Ha szeretnél tanulni, írj nekem: tamas qkac drlinkedin.hu

Vagy olvasd át a blogomat: drlinkedin.hu/blog

Ha tanulás helyett leiratkoznál, akkor pedig irány a drlinkedin.hu/video és itt "Good bye Linkedin" videót, ami segít leiratkozni.

Ha nem megy, akkor a fenti email címen segítek.

2016. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia Tamás!


Köszönöm a gyors választ! Nem akarom megtanulni, viszont le kívánok iratkozni, ezért megtekintem a videót, de örültem volna, ha e-nélkül is elmondta volna vki a szükséges lépéseket.

Még egyszer köszönöm!


W. A.

2016. jún. 5. 02:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos bejött, amitől tartottam: vmi miatt nem tudom elérni a Youtube-t. Úgyhogy továbbra is fennáll a kérdés: Hogyan tudom megszűntetni a regisztrációmat?
2016. jún. 5. 02:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben mégis meg tudta nézni a videót, amelyet nem ártana frissíteni, hisz köszönő viszonyban sincs a portál jelenlegi arculatával. Sikerült azonban leiratkozni, amely mélységes örömmel tölt el.
2016. jún. 5. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!