Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért mitől csinálja ezt a...

Miért mitől csinálja ezt a számítógépem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A számítógépem kB 1 hete azt csinálja hogy mikor be kapcsolom egyből kék halál tudod mikor kék hátteren fehér írás és csak le állítani tudom. Nem rég van új videó kártya és újra rakva is

. Vírus irtóm is van és rendszeresen ellenőrzöm vele a gépet. Mi lehet a baj és hogyan csináljam meg? Bármi kérdésre szívesen válaszolok privátban is! Előre is nagyon köszönöm szépen!!!



2016. jún. 4. 13:15
 1/8 anonim válasza:
Sajnálattal közlöm de lehetséges hogy a gép kuka.de ez nem biztos.Sztem vidd el szervízbe és ott megmondják mi a teendő.nekem is elromlott a gépem mert bekapcsolom bejön a kép és utána kikapcsol.
2016. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Windows boot cd be, és arról indítsd. Csinálj helyreállítást.
2016. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kékhalál.

Ezt olvasd el. Először le kell olvasnod a hibakódot, azt írd be a keresőbe és kiderül, mi a gond.

2016. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az új VGA kártya is okozhatja, illetve annak a drivere.
2016. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mi az a VGA kártya? Nem új benne semmi utoljára 2 éve volt videó kártya cserélve de eddig hibátlan volt kB 2 hete csinálja ezt.
2016. jún. 23. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:

VGA kártya=Videókártya.Nem telepítettél olyan programot amit még eddig nem használtál?

Csak mert nekem egy ilyen program okozta a kékhalált, windows reset lett belőle.

2016. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem telepítettem semmit se még azóta mióta meg van az új kártya. Mert alig használom a gépet amúgy is.
2016. jún. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!