Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Indítás után a telefonom...

0120zsofi kérdése:

Indítás után a telefonom kiírja, hogy a TouchWiz leállt. Mi ez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A fent említett problémán kívül más gondom is van a telefonnal. Egy bizonyos wifi hálózatról nem tudok használni pár alkalmazást, többek között a Google Play-t sem. Viszont mobilnetről és más wifi hálózatról meg minden gond nélkül működik. Ezen kívül újraindítás után kiírja a fent említett üzenetet. Nem régen (kb. 2 hónapja) "raktam újra" az egészet a Mentés és visszaállítás lehetőséggel. Viszont ezek a problémák nem ezután kezdődtek hanem kb. 1 hete. Én vírusra gondoltam de van víruskereső(/írtó?) is rajta, ami hetente ellenőrzi a telót de nem talál semmit. Szívesen fogadnék bármilyen jó tanácsot/megoldást a gondomra. :)

2016. jún. 6. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen Samsung telefonod van? Pontos típust írj. Milyen verziójú Android (a beállításokban megtalálod)? A TouchWiz hajlamos sz*r lenni, pláne egy régebbi Android verziójú vagy alapból "öreg" készüléken. "Régi" a telefonod?


Az én 3 éves Note 2-m egyebek mellett szintén produkálja ezt. Valamint fagyogat, néha hívás közben torzít a hang, összeomlanak alkalmazások (még a telefonkönyv is), stb.


Mellesleg a víruskereső/-irtó teljesen felesleges rá. A TouchWiz egyik jelentős gondja a vacak RAM-használat, ami egy olcsóbb készülékben/bizonyos Android-verziókban a szokásosnál is rosszabb tud lenni. Az ilyen víruskeresők, rendszertisztítók, stb. voltaképpen semmi hasznosat nem csinálnak, csak lefognak feleslegesen az amúgy is kevéske RAM-ból (TW-nek lassan 4-6GB memória is kevés lesz...). Töröld nyugodtan.

2016. jún. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb. 2 éves Samsung Galaxy Ace 4 SM-G357FZ telefonom van (link: [link] ) és 4.4.4-es android van rajta.
2016. jún. 7. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes az én ace4-em is elkezdte ezt csinálni lehet valami frissítés jött rá és az cseszte el?O.o mondjuk kizárt hogy erre kiadjanak frissítést..
2016. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!