Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játékvezérlőt szeretnék...

Játékvezérlőt szeretnék venni, mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Interneten találtam egy hírdetést egy használt Saitek Cyborg Rimble játékvezérlőről. Van olyan akinek van erről a termékről tapasztalata? Mire kell odafigyelnem ha használt játékvezérlőt veszek?

2016. jún. 7. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben rendes Xbox 360/Xbox One kontrollert, esetleg Steam Controllert (ha tetszik) vennék. Minden mással csak bajod lesz, sok játék fel sem ismeri, külső programokkal kell bíbelődnöd játékonként.


Tapasztalat. Vettem már olcsóbbakat, másféléket, baráti körben mások is, ezek a problémák előbb-utóbb valamilyen játéknál felütik a fejüket. Egy ideig szenvedtem külső szoftverrel, aztán inkább feladtam és vettem egy vezetékes X360 kontrollert. A többi kidobott pénz volt.


Vezetékes X360 kontrollert újan 10k körül kapsz. ( [link] )


Használtat nem biztos, hogy vennék (bár én általánosan szkeptikus vagyok a használtpiaccal kapcsolatban), de ha használt is szóba jöhet, akkor Hardverapro.hu-n nézelődj. Ne jófogáson és társain.

2016. jún. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. jún. 7. 02:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első, csak Xbox kontrollert érdemes, a többi kidobott pénz.
2016. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!