Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy külső winches...

SzLevi90 kérdése:

Lehetséges, hogy külső winchesterre telepítsek Windows 7-et, és azon futtassak egy játékot?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új gépet, Windows 10-et raktam rá, de nem fut rajta egy játék. Ha egy olyan winchestert csatlakoztatnék rá, amin korábbi op. rendszer van, és arra telepíteném a játékot, így elfutna?

2016. jún. 8. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de Külső HDD-n elég rossz teljesítménnyel futna egy oprendszer. Én inkább a belső HDD-n csinálnék egy külön partíciót és arra telepíteném a Win7-et.
2016. jún. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két partícióm van, az 1 Terás winchestert szétosztottam a kettő között. Valamelyik szabad területéből lehet csinálni még egy partíciót az új rendszernek?
2016. jún. 8. 08:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Erre én a Minitool Partition Wizard nevű programot ajánlanám, nagyon megbízható program és minden winchester műveletet el tud végezni: [link]
2016. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, ki fogom próbálni.
2016. jún. 8. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!