Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a nyomtatómat...

Miért nem tudom a nyomtatómat alapértelmezettnek beállítani?

Figyelt kérdés

Egy HP Deskjet 1050A nyomtatóról van szó. Windows 10-et használok, tehát nem telepítettem fel neki drivert, hisz a Windows 10 már tudja is kezelni, pontosabban ideáig tudta.

Egyszer gondolt egyet és nem nyomtat. A hiba egyértelműen az hogy nincs alapértelmezettnek beállítva, és nem is tudom beállítani!! Driverével nem próbálkozok, mert régen fel volt telepítve, de annak sem volt semmi haszna.

(Scannelni tudok vele!)

Tehát mi lehet a probléma?



2016. jún. 10. 18:22
 1/1 Hominida ***** válasza:

Azért, mert nem alapértelmezett, még tudnod kellene nyomtatni vele, mert a nyomtatás előtt a programok többsége felkínálja a választást. Úgy sem megy?


"nem telepítettem fel neki drivert, hisz a Windows 10 már tudja is kezelni"


Öreg hiba. Ezt a dumát nem kell elhinni. Szedd csak le a megfelelő drivert és telepítsd.

2016. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!