Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance telefonomról hogy tudom a videókat laptopra küldeni? USB kábellel összekötöm, de vmiért a laptop nem ismeri fel. (Elvileg a tel. Beállításai rendben vannak)

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen Operációs rendszered van? XP-n nekem sem működik. Úgy szoktam, hogy gépen és telón fellépek Skypera és átküldöm ott.
2016. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windows 10
2016. jún. 11. 11:17
 3/4 kilroy válasza:

Driverek fent vannak?

Amikor radugod a telot a gepre, akkor jelez valamit a gep?

Telon gyari rendszer van?

Ha jol tudom, akkor a beallitasok - tarhely -nel van egy "3 pottyos" menu, vagy menu gombbal elojon a szamitogepes kapcsolatok menupont. Ha jelez valamit a gep, de nem ismeri fel, akkor radugod, elohozod ezt a menut, majd ott vegigzongorazod az egesz opciot, majd a vegen kipipalod az mtp -t. Es talan orulsz...

Nekem custom rom felrakasa utan mindig vegig kell csinalni ezt. Hatha segit.

2016. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amikor rádugom a telót a gépre, nem jelez semmit a gép.A 3 pöttyös menü megvan, az mtp-t nem aláltam meg, szerintem nincs is, bár nem tudom az mi... Köszi, hogy segíteni próbáltál! Nyaralás előtt elég ciki, hogy tele van a teló, még egy fotót sem tudok készíteni, de gépre átvinni sem :(

Szívesen fogadok még egyéb alternatívákat a problémám megoldására! Köszönöm!

2016. júl. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!