Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a Chrome-nál azt, hogy letöltött fájlt ne nyissa meg automatikusan a uTorrent?

Figyelt kérdés
Véletlenül kiválasztottam, az "Ilyen típusú fájlokat mindig nyissa meg". És azonnal elkezdené a letöltést, de amióta ez van, az uTorrent mindig kiírja: "A rendszer nem találja a megadott elérési utat."

2016. jún. 13. 14:05
 1/3 anonim válasza:
Chrome - Beállítások - Speciális beállítások megjelenítése. Itt az alsó harmadnál van egy hosszú gomb: Automatikus megnyitás beállításainak törlése
2016. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, most már nem nyitja meg azonnal a file-okat.

Viszont a uTorrent, még mindig azt írja, hogy: "A rendszer nem találja a megadott elérési utat"

Ennek mi lehet az oka?

2016. jún. 20. 16:21
 3/3 anonim válasza:
A uTorrenten belül a beállításokban nézd meg, hogy a letöltési könyvtár, amit megadtál, az létezik-e.
2016. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!