Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet teleportáláson...

Hogyan lehet teleportáláson kívül mozogni FPS játékban a HTC Viveal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Őszinte leszek, mert hát miért ne. Nagyon vártam a HTC Vive megjelenését! És most, hogy itt van elvagyok keseredve. Ugyani az FPS játékokban eddig nem nagyon láttam, hogy az idióta teleportálgatásokon kívül máshogy megtudták volna oldani nagyobb terepen a mozgást. Ez baromira fontos lenne! :/ Nem kell nagyon bonyolult dologra gondolni, csak valami joy kart tenni az egyik kontrollerre és bumm! Ennyi. Ehelyett teleportálgatás van ahogy az eddigi videókat láttam youtubeon.


A kérdésem az lenne, hogy aki már látott HTC Vive-ot élőben vagy jobban ismeri az látott e rajta valamiféle több irányú gombot vagy hasonlót amivel adott esetben lehetne mozogni FPS játékban csak még valamiért nem használták ki ezt a lehetőséget?



2016. jún. 13. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet benne mozogni... csak nem nagy távolságot.
2016. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Ahogy a kérdésemben is írtam a nagy távolságokban történő mozgás a kérdés. :)
2016. jún. 13. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Hát igen, ezt megoldhatták volna jobban is :D
2016. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másra sajnos nincs lehetőség.
2016. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hali!


Ez sajnos játékfüggő. Van ahol kifejezetten tudsz előre htra haladni a toucpaddel (onward). De van ahol nincs rá lehetőség mert nem úgy van kitalálva a játék. (Raw data)

2017. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!