Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom elképzelni mi lehet...

Nem tudom elképzelni mi lehet a számitógépem baja?

Figyelt kérdés
Vettem 1 éve egy számitó gépet ,és fél évig nem is volt vele semmi probléma !!!De már egy jó ideje azt csinálja hogy mindig lefagy! Ujra telepittem 2 napig tőkéletesen mükődik és aztán lefagy !! Amikor bekapocsolom akkor meg azt irja ki hogy Lemez olvasási hiba !!Elküldtem Debrecenbe szervizbe ott megállapitották hogy semmi baja nincs!!segitsetek mert nem tom mit tegyek !!
2010. ápr. 12. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz: egy "számító" gépet vettél, ne várj tőle sokat emberileg.
2010. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom jó pénzt elküldtek a megállapításukért :) utálom a szervizeket, nagy részük idióta. Lehet akár winyó hiba, az általad leírtak alapján, de lehet akár bármi más is ...
2010. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen én somogyi vagyok ,utazott a gépem egy pár 100 kilométert ,,nem csináltak semmit vele mégis fizetnem kellet,a szerviz valoban nem törödik vele !Viszont a gépem nem hitvány fajta mert 2 G ram,4 magos proci 4500+,legujabb nVidia kártya 512mb -os ugy hogy amiért vettem és rengeteg pénzembe volt bent,,remélem nem gyári hibárol van szó !!
2010. ápr. 12. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vinyó hiba...
2010. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia! kár h nincs ismerősöd aki megcsinálná...ez rengeteg pénz...lehet h vinyó hiba...lehet h rátapadt egy trója, nekem azért fagy le, mert a C lemez-en 2 trója bejutott és nem találok oan vírusírtót ami kiszedné( NOd32 észre se veszi a spywire ő muttja de nm tudja onnan kiszedni)...pedig profiktól kérdeztem...szerintük újra kell telepíteni....nekem vannak ismerőseim, akik kóserek és megnéznék....gyöngyösön....olcsób lenne mint a szervíz....hátha csak egy vírus....vagy újra telepítés...szia!
2010. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 1 éve vetted, van még garanciád. A hiba tényleg vinyóra utal, de ha van garanciád, akkor cseréltetsd ki.
2010. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm lehet hogy igazad lehet !!! de viszont már azóta még egy érdekes dolgot csinál amikor lefagy és ujra indittom akkor a kijelzőn megjelenő ,reklámcég , felirat elmosodik !!ha netán meg sikerűl be tőltenie a windowst akkor meg akár hol vagyok neten vagy esetleg msn-en akkor is gondol egyet és megfolyik a kép ,eltorzul,kűlőnbőző szinek invertálodnak!már arra gondoltam hogy lehet video kártya hiba is !!sajna nem tudom !! de szervizbe nem viszem mert ott nem tőrődnek vele !!
2010. jún. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!