Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A League Of Legends játékhoz...

A League Of Legends játékhoz milyen laptopra van szükség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem volt még laptopom, nem volt még lehetőségünk rá, hogy vegyünk. Megtetszett egy játék aminek az a neve, hogy League Of Legends. Szeretnék vele játszani de nem értek a laptopokhoz. Tudom, hogy van minimum rendszerkövetelmény meg ilyesmik de ez nekem sajnos magas. Nem tagadom nem vagyok valami okos informatikából.


Nincs szükségem hiper-szuper laptopra, csak játszani szeretnék.


Milyen laptopot ajánlotok?

Köszönöm :) 14/f



2016. jún. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

egy asztali core 2 duo igp-je elviszi


tökmindegy milyen laptopot veszel, az a játék egy fatáblán elfut.

2016. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elöször is mennyi pénzt számnál rá?
2016. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
100.000 körül.
2016. jún. 15. 09:59
 4/5 anonim válasza:

Csak laptop? Asztali PC nem jöhet szóba?

Lolozni 100k-ig laptop

[link]

Ha még 8-10 ezred lenne pluszba, akkor rakass bele +4gb ramot, meg valakivel win7-8-10-et valamilyen forrásból, aztán csapasd a Lol-t. Egyébként meg asztali gép ajánlottabb. De a Dell-ek elég jók, ha jól tudom 3 év!? garanciával.

2016. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es vagyok, asztali PC 120k körül lehet kihozni, ezen felül még egy használt monitor 10k körül, szóval 130k-ért van egy asztali pc-d ami azért izmosabb mint ezek a laptopok, de szerintem az a Dell is viszi a Lol-t kisebb kompumiszumokkal.
2016. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!