Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videókár...

Mit gondoltok erről a videókártyáról?

Figyelt kérdés

Itt a link:

[link]

Erről valami vélemény?


Esetleg tudtok jobbat?Olyan 30-40 ezret tudok belerakni.



2016. jún. 21. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobban megéri újonnan egy R7 360,használtan pedig egy R9 270(X).
2016. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kérdés ? Én nem látom.

Ebben az árfekvésben talán az egyik legjobb választás. Nem azért mert nekem is ilyen van, de ennyiért nem rossz kis kártya, hidd el.

2016. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2.Ez nekem szólt?
2016. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nam, hanem általánosságban azoknak, akik ha látnak egy "videókártyás" kérdést, máris rárepülnek mint légy a szar a, és ahelyett hogy segítenének, mindenféle jószándéktól vezérelve, ajánlgassák az ilyen meg olyan kártyákat. teszik ezt mindenféle tapasztalat, és hozzáértés nélkül. A Gépigényen nevelkedett Pistikéknek céloztam. Azaz olvassák el a kérdést mielőtt válaszolnak !!

(Nem pont erre a kérdésre vonatkoztatva, csak ide írtam)

2016. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos.A VGA-val nincs semmi gond csak az esedékes alternatívákat írtam le.Ha nekem lenne fele ilyen jó VGA-m akkor is örülnék.
2016. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!