Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Miert melegszik a procim?...

SOS! Miert melegszik a procim? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nemreg vettem egy uj videokartyat a gepbe hogy menjen a farming simulator 15 es tobb mint 2 hete rendesen ment de gtq 4et leszedtem es azon felmelegedett es kikapvsolt a gep ezert letoroltem peg rendesen vittte es mostmar fs15oton 5perc alatt kb felmelegedik nagyon ahogy hozzaereek nagyon forro alig tudok hozza erni milehet a baj? Nagyon felek ;( ??

2016. jún. 22. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Fazsznak fogdosod te a procit, arra hűtő kell, nem zsíros kéz..


Egyébként milyen géped van?

2016. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Huto is van, csak kezemel hoza ertem es nagyo forro es normalis valaszt vartam. Amm proci amd athlon 64 x2 4800+e

2gb ram

Nvidia geforce gt 720 2gb

2016. jún. 22. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

A "Nagyon forró" nem túl pontos érték.

Szedd le az msi afterburnert, kapcsold be rajta a cpu hőmérséklet figyelőt(meg amit akarsz), és kiírja szépen, hogy hány fokos a proci.


Én is normális választ vártam a milyen géped van kérdésre, erre adtál 2 jelentéktelen és egy hasznos adatot

2016. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
70-80ra is felmegy es lefagy :((((( mit csinaljak? Ujrakellene pasztazni?
2016. jún. 22. 20:50
 5/6 Hominida ***** válasza:
Az istenit ennek a pasztázós babonának! Ha a hűtő forró, akkor elvezette a processzorról a hőt! Inkább oldd meg, hogy a hűtőt hűtsd rendesen.
2016. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegyél rá egy ilyet :)

[link]

2016. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!