Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win10 jelent bármiféle előnyt...

Win10 jelent bármiféle előnyt játékoknál a Win7-tel szemben?

Figyelt kérdés
A Directx12-t most hagyjuk ki, nem arra vagyok kíváncsi. Például egy játékban van 40 fps-em, akkor a Win10-zel több lesz vagy minden marad ugyanúgy esetleg romlik? Egyenlőre nem sok okát látom az átállásnak, de ha az átállás extra fps-t jelent, akkor mindenképpen adok neki egy próbát.

2016. jún. 23. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokan állítják hogy több az fps win 10 en, de tapasztalatom szerint ez badarság..
2016. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. jún. 23. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Hacsak nem directx 12-es játék. Dx 12-t csak a win 10 támogatja.
2016. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt a Directx 12-es dolgot teljesen értem, hogy csak Windows 10 meg dolgok. Emiatt előbb utóbb úgyis váltok majd, mert nagyon várom a Forza Horizon 3-mat, de ráérek akkor váltani. Köszönöm a választ!
2016. jún. 26. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!