Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés

Oké a legfontosabb hogy ha nem hiszel az ilyen dolgokban kerlek ne okoskodj és ne olvasd tovább.

Oke, tudom hogy vagy millió weboldal van ami kb elmondja de mindegyik mast mond ami tökéletesen érthető ugyanis SENKI és SEMMI nem tudja alátámasztani amit mond mert mi élők vagyunk, még. Tudom hogy csak 17 éves vagyok, és valószínűleg nem kellene hogy érdekeljen ez a téma de nem tudok mit csinálni. Szoval valaki kb mondja el hogy ő mit gondol az ilyenekről, miben hisz hogy mi van a halál után ... Köszi előre is és aki nem hisz ebben az pls ne trollkodjon



#halál #élet #élet a halal után
2016. jún. 24. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Oké a legfontosabb hogy ha nem hiszel az ilyen dolgokban kerlek ne okoskodj és ne olvasd tovább."


Tehát egyértelműen 'igen' választ fogadsz csak el, amit megkaptál a rengeteg ezoterikus weboldaltól amit már olvastál. Akkor mi a kérdésed?

2016. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tehát mondjuk el, mit hiszünk, de csak akkor, ha azt hisszük, ami neked tetszik... ötletes.
2016. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mi ez a bullshit a számítástechnika kategóriában? xD



"Szoval valaki kb mondja el hogy ő mit gondol az ilyenekről, miben hisz hogy mi van a halál után"


de előtte ezt írtad:


"Oké a legfontosabb hogy ha nem hiszel az ilyen dolgokban kerlek ne okoskodj és ne olvasd tovább. "


most akkor mivan

2016. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Igen, persze... Mi nem trollkodunk.. Inkább te mikor egy ilyen -amúgy is hülye kérdést- beírsz a számtech. kategóriába

.. Grat! (hülye kérdés, mindenki másban hisz, ki nem sz@rja le más véleményét)

2016. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:
Mégis, mikor érdekeljen a téma, ha nem most? Amikor már kinövöd?
2016. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
70%

"Van élet a halál után?"


Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések


Persze, respawn.

2016. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6... neeee :D :D :D
2016. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A halál után kukacok vannak, vagy hamvasztás.
2016. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs
2016. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Tudom.nagyo. későn írok, de amint láttam nincsenek normális válaszok :(

De ittvagyok én és elmondom a véleményem.normálisan :)

Tehát én a párhuzamos univerzumokban hiszek, mindegyikben más történik, pl egyikben nem irom ezt ki a gyakori kérdésekre :O

Na tehát ilyenekből végtelen van végtelen varációkkal, más más időben

És az én elméletem szerint halálunk után újra átéljük az életünk egy másik párhuzamos univerzumban csak nem emlélszünk semmire

És szerintem amióta van ember azóta éledünk újra más más univerzumban és más döntésekkel

Tehát én valami ilyesmit tudok elképzelni, vagy mindig ugyan azt az idő síkot éljük újra

De mindenképpem egy új élet kezdődik újra akár más testben de mindig újra és újra amíg lehet és van hol vagy van miből

2017. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!