Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen monitort vegyek 50...

Milyen monitort vegyek 50 ezerig? IPS/TN? Játékra és általános felhasználásra.

Figyelt kérdés

Volt már FHD-s, IPS paneles Dell monitor a családban, 7ms GTG válaszidővel, de én őszintén szólva nem éreztem shootereknél se hátrányát a válaszidőnek. Nagy különbség lenne egy TN paneles 2ms vagy 1ms válaszidejű monitorhoz képest? (Mivel ebben az árkategóriában csak TN panelest láttam, ami alacsony válaszidejű.)


Megéri maradni az IPS mellett, ha játékra is használnám? Az LG monitorokról jókat hallottam, de az Asusnak is vannak jó paraméterekkel rendelkező, olcsóbb monitorjai.


Méretre azért minimum 21,5" legyen, bár inkább 24" jó lenne, FHD elég (úgysem kapnék normálisat ilyen árban nagyobb felbontással).


Tudnátok konkrét modelleket javasolni max. 50 ezerig?


Személyes tapasztalatoknak, véleményeknek is örülnék LG és Asus monitorokkal az említett árfekvésben.


Köszönöm a válaszokat előre is.



2016. jún. 25. 22:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!