Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jelzi ki a facebook...

Miért jelzi ki a facebook hogy "látta", ha az illető fent sem volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan problémám van, hogy van egy külföldi levelezőpartnerem,akivel nem vagyunk ismerősök facebookon, mert nem lehet őt bejelölni. Viszont üzenetet tudunk írni egymásnak. Hét elején beszéltem vele. Azóta viszont semmi hír róla. Mikor fent volt és írt nekem akkor kijelezte hogy jelenleg elérhető, de azóta egyszer sem, valamint az üzeneteim csak elküldve vannak, kézbesítve nem..Ez van a messengeren.. Ám beléptem webes felületen is ott pedig rögtön az üzenetem elküldése után azt írja ki hogy látta, amit kétlek, mert napok óta semmi hír róla, képtelenség hogy már 1 mp-cel utána látta..de megnéztem és egy barátnőmnél is ez a helyzet..gépen azt mutatja hogy még abban a pillanatban látta az üzit ahogy elküldtem, de közben meg akkor épp fent sem volt..messengeren is úgy mutatja hogy nem látta..ez miért van?volt már valakinek hasonló gondja?

2016. jún. 26. 22:10
 1/1 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen. Egy gyereknek küldtem egy képet és azt írta három hónapon keresztül hogy nem látta. Meg nem is írta hogy aktív akkor amikor elküldtem. Aztán kiírta hogy hogy látta még az elküldés pillanatában.


Lehet szarakszik a messengered. Sztem töröld le és telepítsd le újra. :)

2016. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!