Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a gépem nem...

Mit tegyek, ha a gépem nem indul el?

Figyelt kérdés
Egy lenovo g550 laptoppal rendelkezem (8éves),és mikor be szeretném kapcsolni,akkor az elején bejön egy kék sáv ami a hdd jelszavát kéri azthiszem. Beírom és mikor entert nyomok,újraindul és kezdi előlről. De már próbáltam belépni f12 vel es az f2 vel a boot menübe,de jelszót kér és azt nem tudom. Papír sincsen hozzá,használtan vettem. Ha f12-t nyomok,akkor bejön 3 lehetőség ahol helyre lehet állítani a windows-t,de a win 7 es telepítő lemez eltűnt vagy nem is tudom. Win 7 van a gépen 32 bites ultimate. Helyeztem be egy win 8-as 64 bites telepítőlemezt,hogy ki tudjak írni egy normális win xp lemezt,mert a 7 megeszi ezt a gépet. Win 7 telepítőlemezzel helyre tudnám lehet állítani,de mivel nincs valami más megoldást kell találnom,ha egyáltalán lehetséges. A válaszokat köszönöm!

2016. jún. 28. 03:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A bioszba belépést egy reseteléssel meg lehet oldani. HDD jelszó, nos ha menteni akarsz róla akkor pl, lehet olyat csinálni hogy egy linuxos CD-vel indítasz és úgy megpróbálod menteni ha engedi, ha nem akkor formázni kell vagy abban a gépben vagy kiveszed és egy másikba átteszed.
2016. jún. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vok, erről Joda mester jutott eszembe, vagy nem ő mondta?
2016. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!