Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék egy itthoni Minecraf...

Szeretnék egy itthoni Minecraft szervert futtatni. Ehhez mi kell? Mármint hardver-ügyileg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ebben otthon... Max 10 slot-os lenne,annál biztos nem több. Össze tudnátok nekem állítani egy olyan szervergépet, ami nem fogyaszt túl sokat, de nem is adja be a kulcsot a redstone-tól? Illetve ha valaki nagyon unatkozik, esetleg tarana nekem egy gyorstalpalót erről?


Előre is nagyon köszönöm a segítséget!



2016. jún. 30. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

CSGO szerver 1GHZ+64 MB os videokártya 1 giga rammal laggmentesen visz 10 embert 128 fps-sel,

A Minecraft pedig programozva van, nem összelegózva, úgyhogy annak még ennyi sem kell.


[link]

így épül fel a MN csak 3dben, és a kockák is így épülnek fel, nem egyetlen object

2016. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=miSRi_HwJxo

azt írja 15en játszanak rajta

2016. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bérelj szervert. 770ft/hó-ért most találtam korlátlan férőhelyes szervert 50gb tárhellyel.
2016. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek!!! Val.szeg a bérlős megoldás lesz. Ez amúgy hogy működik? Ha pl. egy hónapot nem fizetek ki akkor vége a szervernek?
2016. jún. 30. 20:10
 5/6 A kérdező kommentje:
A szervernél minél több a RAM annál többen játszhatnak rajta, anélkül, hogy az összeomlana. Ez eddig tiszta. De ha pl. valami megterhelőt (esetleg valami nagy redstone szerkezetet) építek, ahhoz nem kell több RAM?
2016. jún. 30. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyobb számítási teljesítmény kell ezért igen több ram kell viszont gondolom ha jó szolgáltatót választasz segítenek kiválasztani a megfelelőt és ha tippelnem kéne ha nem fizetsz akkor leállítják.. esetleg megeshet hogy tárolják az adataid egy ideig de nem dolgozom ilyen helyen nem tudom
2016. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!