Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire jók ezek a Gamer...

Mennyire jók ezek a Gamer székek? (Nem a 100k+-os kategória, hanem azért a megfizethetőbb)

Figyelt kérdés

Hali! Keresgélek valami értelmesebb, kéynelmes széket gépezéshez is, meg úgy általánosságba az íróasztalomhoz.

Jelenleg egy alap forgószék van, aminek már egyre keményebb az ülőlapja, ezáltal már egyre kényelmetlenebb is.

Nézegettem székeket, és ráakadtam ezekre a gamer székekre is. Ezek mennyire strapabíróak/minőségiek? Esetleg aki használ ilyet, örülnék ha leírná a tapasztalatát :). Lényeg, hogy akár több óra ülés után is kényelmes legyen, ne keményedjen be az ülőfelülete fél-1 éven belül, és hátat is tartsa rendesen.

Nem feltétlenül ilyen szék kell, csak ránézésre elég jónak tűnnek.

És kérem azt pedig hagyjuk, hogy "húúú ez attól drága mert gémer" mert a jobb minőségű irodai forgószékek is hasonló árban vannak (ahogy néztem), tényleg hasznosabb válaszok kellenének, vagy ha valaki tud ilyen paraméterekkel más széket, írja le ha szépen kérem :)))...



2016. júl. 3. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
jó kis fa szék ami kiegyenesíti a gerincet . Na az a gamer !
2016. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1:

Köszönöm ezt a kifejezetten hasznos választ!... És képzeld használtam egy rövid ideig egyszerű konyhai faszéket géphez, hát soha többet. Finoman szólva k *rva kényelmetlen volt.

2016. júl. 4. 22:26
 3/4 A kérdező kommentje:
*fa szék
2016. júl. 4. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Pedig egy jó hokedlinél nincs is jobb:

[link]

2016. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!