Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » érdemes e cserélni processzort...

érdemes e cserélni processzort? Processzor AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+,2700 Mhz,2 mag,?

Figyelt kérdés

jelenlegi gép adatok :


memória (ram) : 2,00GB


videókártya : NVIDIA GeForce gt 630


processzor :2DB AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+, 2700 Mhz, 2 mag, 2 logikai processzor


windows 7 ultimated .


Nem értek annyira a gépekhez , nem én szerelem majd össze.


Megéri e cserélni processzort : minimum egy intel i 3 1150-es akarok + ramot


Ram : Kingston 8GB DDR3 1333Mhz .


ha egyéb ötleteitek lennének én meghallgatom .



#csere #kétmagos #ProcesszorAMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ #2700 Mhz #2 logikai processzor
2016. júl. 3. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a processzor elég koros, emiatt igen, megérheti lecserélni. Persze a legfőbb kérdés az, hogy mit szeretnél a géppel kezdeni.

Egyébként ez elég költséges művelet lesz, mivel alaplapot is le kell cserélned, illetve a memóriából is jó eséllyel DDR2-est használsz. Ha már memória: nem biztos, hogy én ma már DDR3-t használó platformra építenék.

2016. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod ! játékra használnám a gépet . ((nagyobb játékok)) hogy legalább elfussanak rajta .


Milyen alaplapot ajánlanál számomra amibe a DDR3-as ram is belemegy és az i3 proci is ? Olcsóbb kategóriából mondj ha megkérhetlek :D


amúgy a proci : 15.000- ismerősőm adja el nekem

a ram pedig : 8-10ezer körül.

alaplam a kérdéses .

2016. júl. 4. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!