Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv Ha Win 8.1 (NEM EREDETI,...

Farkos zoltán kérdése:

Üdv Ha Win 8.1 (NEM EREDETI, TÖRT) fel frissítem win 10 re és adok neki egy EREDETI Oem Kulcsot működik e úgy?! A másik hogy az OEM Mihez köti magát az oem előre is thx a válaszokat.

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell neki kulcs
2016. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értelek kitudnád fejteni magad bővebben, ha le frisstem most windows 8.1 nem eredeti km spcioval fút, ha le frissitem win 10 re kérni fogja az oem kulcsot és ha megveszem az oem kulcsot több mint a valószinű hogy müködni fog mivel megvettem eredetibe vagy nem tudom azért tettem fel a kérdést hogy miez is köti magát az OEM key.
2016. júl. 4. 17:54
 3/7 pinkpancser ***** válasza:
Ha frissíted, akkor nem kér kulcsot. Új telepítésnél fogja kérni a kulcsot. Ha 1511-et telepítesz akkor el fogja fogadni a kulcsot (ha a kulcsnak megfelelő verziót telepíted), ha 1511-nél régebbit telepítesz akkor nem fogja elfogadni. Ha viszont egyszer felment a gépre és van net, akkor a proci/lap azonosítói alapján regisztrálja a gépet, így legközelebb már nem kell kulcs.
2016. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem mit meg kérdezhetem hogy mit jelent ez a 1511 ?
2016. júl. 4. 18:08
 5/7 pinkpancser ***** válasza:
A win 10 verziószáma.
2016. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezgess ezzel, inkább telepítsd fel tisztán és aktiváld egy aktivátorral!
2016. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mind egy mindenkinek köszönöm megtudtam amit akartam !
2016. júl. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!