Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Logitech g303 mechanikus gombok?

Logitech g303 mechanikus gombok?

Figyelt kérdés

Hello.

Lehet nem jó témában nyitottam a kérdést.

Az lenne a kérdésem hogy akinek van vagy használt már logitech g303-as egeret nekik is nagyon könnyű volt a jobb és bal egérgomb ? Elvileg mechanikus gombokról van szó. Viszont nekem annyira érzékeny mind2 gomb hogy ha csak ráteszem az ujjam máris kattint. Pedig nincs nagy ujjam. Más is tapasztalt hasonlót, vagy csak az én egerem hibás ?


Köszönöm.



2016. júl. 6. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényege a fémrugós feszítőrendszernek: hogy könnyen és gyorsan, rövid úton járjon a gomb. Nem véletlenül ajánlják MOBA játékokhoz, ahol ötezret kattintanak egy játékalkalom során.
2016. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy minél gyorsabb kattintást tesz lehetővé, de pl egy MOBA játékban sem mindegy hogy mikor és hova kattint. De azt nem értem hogy hogy oldják meg hogy ne legyen véletlen kattintás. Nekem pl fel kell emelni teljesen az ujjam, mivel ha normálisan megfogom mint egy egeret akkor sűrűn előfordul duplakattintás, vagy véletlen kattintás. Már az ujjam súlyát se bírja el ?
2016. júl. 7. 01:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindannyian máshogy fogjuk az egeret, én még soha nem nyomtam meg véletlenül. Sokan pont ezért szeretik a Zowie egereket: keményebbek a kapcsolóik és hosszabb úton járnak, így kizárt, hogy véletlenül nyomják meg őket.
2016. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Ezek szerint neked is g303-as egered van. Azért írtam ki így a kérdést mert nem igazán használtam eddig hasonló egeret. Csak max 5 ezres "gamer" egereket. Azoknak kevésbé volt érzékeny a gombja, és azt hittem hogy az én egeremmel van valami gond mert hogy eddig nem találkoztam ilyennel. De kösznöm a válaszodat.
2016. júl. 7. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, jól vásároltál, a szenzora szuper, a kapcsolói pedig megszokhatóak (én már nehezen váltanék át másra).
2016. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Ui.: Írtam privátot.

2016. júl. 9. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!