Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vízálló tasakban merjem...

Vízálló tasakban merjem bevinni a vízbe a telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy tengerpartra megyünk nyaralni és jó lenne néhány víz alatti képet is lőni. Van vízálló tasakom, ki is van próbálva (papír cetlivel, nem lett vizes) működik, de mégis merjem bevinni a telefonom akár egy kép erejéig is? Illetve ha lentebb megyek, nem lesz baja a nyomástól? Előre is köszönöm

2016. júl. 6. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én max olyan készülékkel próbálkoznék amiért nem kár, vagy amit alapból vízállónak hirdettek.

Persze az utóbbit is csak ilyen tokba, mert ismert róluk, hogy nem olyan vízállók mint aminek reklámozzák.

2016. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tavaly nyáron vettem egyet én is az akkor új telómhoz. Eleinte én se mertem használni, viszont úgy mentem le a partra, hogy beletettem a tasakba. Egyik haverom bevitte és csinált vele pár képet - amit csak utólag vettem észre. Igazából nem lett baja, nem ázott be, csak akkor is csinált képet, ha nem is akarta a haverom. De a mai napig semmi baja, én is használtam azóta.
2016. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!